ویزای هند , ویزای دبی, ویزای روسیه, 09363350538

ویزای دبی

ویزای دبی

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    تصویر گذرنامه ، شناسنامه، عکس 3*4 / پسوند مجاز jpg, gif, png, pdf
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .


جهت اقدام برای ویزای دبی می بایست تصویر صفحه اول گذرنامه را حتما پیوست کرده باشید .

قیمت ویزای توریستی دبی ۲۸۵ درهم معادل قیمت روز درهم  می باشد

قیمت ویزای ۹۶ ساعته  دبی ۱۷۰ درهم معادل قیمت روز درهم  می باشد

نرخ پرواز دبی با هواپیمایی قشم ایر

 

 

۰۹۳۷۷۴۲۵۸۲۳

 

ارائه نرخ ویژه هتل های دبی

 

صدور ویزای دبی توسط اداره مهاجرت و وزارت کار انجام می شود و سفارت امارات در صدور ویزا دخالتی ندارد .

ثبت و درخواست ویزای دبی به صورت آنلاین هست که می بایست حتما توسط کارگزاران ویزا انجام شود . پیگیری و صدور ویزا نیز فقط از طیق کارگزار درخواست دهنده ویزا امکان پذیر می باشد .

ویزای دبی

ارزانترین نرخ ویزای دبی

رزرو هتل در دبی

ارزانترین قیمت ویزای دبی

پرواز به دبی

ویزای مولتی دبی

پرواز قشم ایر به دبی
شرایط ویزای دبی
قیمت ویزای دبی

دلیل ریجکت شدن ویزای دبی چیست ؟

قانون جدیدی که از چند روز گذشته در کشور امارات در حال اجرا است و باعث مرفوض شدن خیلی از ویزاهای هموطنان میباشد به این صورت است که اگر مسافر از قبل ویزا دبی را گرفته و به هر دلیل از آن استفاده نکرده پیش از اتمام اعتبار ویزا به صورت خودکار کنسل و باطل نمیگردد.

مشمول جریمه از طرف اداره مهاجرت امارات برای مسافر بوده که این جریمه می بایست توسط آژانس درخواست کننده باید به دولت امارات پرداخت گردد و همچنین باعث سابقه منفی برای مسافر میگردد.

لذا در صورتی که مسافر به ویزای جدید نیاز داشته باشد باید ویزای قدیمی توسط شرکت صادر کننده ویزا در دبی با پرداخت هزینه مربوطه کنسل گردد و سپس درخواست ویزای جدید اقدام گردد در غیر این صورت ویزای جدید دچار مشکل و ریجکت میشود .

دبی کجاست؟ 


یکی از شهرها و شیخ‌نشین‌های هفت‌گانهٔ امارات متحده عربی است. این شهر در جنوب کشور ایران و در حاشیهٔ خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان واقع شده‌است. دبی بیشترین جمعیت را در میان هفت شیخ‌نشین کشور امارات دارد و بعد از شهر ابوظبی بزرگ‌ترین شهر کشور امارات است.

اولین اشاره‌های تاریخی در دبی از سال ۱۰۹۵ میلادی ثبت شده‌است و اولین نشانه‌های شهرسازی در دبی به سال ۱۷۹۹ بر می‌گردد. دبی در سال ۱۸۳۳ توسط شیخ مکتوم بن بطی بن سهیل آل مکتوم به طور رسمی به عنوان یک شهر بنیان نهاده شد.

موقعیت جغرافیایی مهم این شهر، باعث شد تا در قرن بیستم به یک بندر مهم تبدیل شود. در سال ۱۹۶۶ و با کشف نفت در دبی، دبی و کشور قطر تصمیم به راه‌اندازی یک واحد پولی جدید بنام «مجلس نقد قطر و دبی»، به جای «روپییهٔ خیلج» که قبلأ پول رایج بود گرفتند.

تاثیر نفت بر روی پیشرفت دبی: 

کشف نفت منجر شد تا کارگران خارجی برای کار در این شهر به سرعت به آن نقل مکان کنند به طوری که در مدت بسیار کوتاهی ۳۰۰ درصد به جمعیت آن اضافه شد و آن را به یکی از منابع مهم بین‌المللی نفت تبدیل کرد.دبی جدید از زمانی که بریتانیا آن را در سال ۱۹۷۱ ترک کرد شروع به شکل گرفتن کرد. در این زمان، دبی به همراه ابوظبی و ۴ شیخ‌نشین دیگر کشور امارات متحده عربی را تأسیس کردند. یک سال بعد شیخ‌نشین رأس‌الخیمه به کشور امارات پیوست اما قطر و بحرین تصمیم گرفتند که هرکدام یک کشور مستقل باشند.در سال ۱۹۷۳ درهم امارات به عنوان واحد پولی رسمی امارات معرفی شد و به این ترتیب دبی و قطر اتحادیهٔ پولی بین خود را منحل کردند.

در سال ۱۹۷۹ در یکی از محله‌های دبی با نام جبل علی یک منطقهٔ آزاد تجاری تأسیس شد که به شرکت‌های خارجی اجازهٔ واردات و صادرات بدون محدودیت را می‌داد. با شروع جنگ خلیج فارس در سال ۱۹۹۰ سرمایه‌داران و تاجران پول‌ها و دارایی‌های خود را از این شهر خارج کردند که باعث شد اوضاع اقتصادی این شهر برای مدتی بحرانی بشود اما با تغییر فضای سیاسی، دوباره رونق خود را به دست آورد.

دبی در حال پیشرفت 

امروزه دبی به عنوان یک شهر جهانی و تجاری موفق و مهم در منطقه جای خود را پیدا کرده‌است. اگرچه اقتصاد دبی با صنعت نفت رشد کرد اما بیشتر درآمد دبی از منطقه آزاد جبل علی، فروش ملک به اتباع خارجی در مناطق آزاد، اعطای اقامت، صدور مجدد کالا، ترانزیت مسافر و کالا و همچنین قسمت بزرگی نیز از گردشگری و دیگر خدمات مالی و تجاری تأمین می‌شود. دبی به تازگی توجه جهانیان را از طریق ساخت و سازهای بزرگ و عظیم و همین‌طور رویدادهای تفریحی و ورزشی هیجان‌انگیز به خود جلب کرده‌است.

دبی گرانترین شهر خاورمیانه 

در سال‌های پایانی دههٔ ۲۰۰۰ میلادی به خاطر بحران‌های مالی گسترده در جهان، ساخت و ساز املاک در دبی برای مدت ۳ سال با مشکلات جدی روبه‌رو شد. هر چند دبی توانست طبق یک برنامه تدریجی و مداوم خود را بهبود بخشد. در سال ۲۰۱۲ دبی ۲۲مین شهر گران‌قیمت جهان و گران‌قیمت‌ترین شهر خاورمیانه معرفی شد.

در سال ۲۰۱۳ دبی توانست حقِ داشتن و برگزاریِ اِکسپو ۲۰۲۰ را به دست آورد. اِکسپو سومین رویداد مهم دنیا پس جام جهانی فوتبال و المپیک است و به «المپیک فرهنگ ملل» مشهور است. این نخستین بار است که یک شهر از خاورمیانه توانست میزبانی این مهم‌ترین نمایشگاه جهان را به‌دست‌آورد.پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد اکسپو ۲۰۲۰ برای دبی بیش از ۲۳ میلیارد دلار سود خواهد داشت.

توابع ابوظبی

دبی تا قبل از سال ۱۸۳۳ میلادی دهکده‌ای از توابع مشایخ ابوظبی بود، در سال ۱۸۳۳ شیخ مکتوم بن بطی آل مکتوم به همراه ۸۰۰ نفر از خویشاوندان و وابستگان و همراهان خود، از امارت ابوظبی به این دهکده کوچیدند و از آن تاریخ دوران حکمرانی قبیلهٔ آل مکتوم و تأسیس شیخ‌نشین دبی آغاز شد.پیش از این تاریخ، دبی یک روستای کوچک بیش نبود و هیچ امتیازی نسبت به سایر روستاهای اطراف خود نداشت.

نسبت قیبلهٔ آل مکتوم به قبیلهٔ آل بوفلاسه یکی از فروع قبائل بزرگ (بنی یاس) می‌رسد. اصل نام این قبیله از نام «فلاسه» (خواهر فلاح بن هلال الیاسی جد آل نهیان) حکام امارت ابوظبی گرفته شده‌است.

ویزای دبی

اخذ ویزای دبی یکی از تخصص های الو ویزا می باشد به صورتی که در هر ساعتی از شبانه روز می توانید ویزای خود را پیگیری نمایید ، به همین صورت ویزای دبی را می توانید با الو ویزا پیگیری کنید . امید است که با اخذ ویزای دوبی بتوانید سفری خاطره انگیز در ذهن خود ثبت کنید و از آن لذت ببرید . ما همواره برای شما در خصوص ویزای هند، ویزای چین ، ویزای دبی ، ویزای دوبی ، ویزای تجاری هند درخدمت شما می باشیم .