ویزای ایران , ویزای توریستی هند , ویزای هند , ویزای تجاری هند , ویزای چین , ویزای دبی , ویزای روسیه , ویزای عمان

انواع ویزای چین

انواع ویزای چینReviewed by ربانی on Dec 5Rating: 5.0انواع ویزای چیناخذ مستقیم و بدون واسطه ویزای یکماهه توریستی و دعوتنامه چین با ارزانترین قیمت و کمترین زمان جهت مسافران محترم و آژانس های همکار به صورت فوری و عادی

انواع ویزای چین 

چین: سرزمینی است با تاریخ و تمدن کهن . گاهی به گونه یکپارچه وگاهی به مانند چند کشور جدا از هم بوده است. همواره همسایگان به این کشور می تاختندو از آن دسته مغول ها بودند که در روزگار چنگیزخان ،چین را تصرف می کردند. سرزمین کهن و بی نظیر چین به لحاظ طبیعت بکر ، آداب و رسوم منحصر به فرد و زبان خاص خود از جمله مهمترین کشورهای توریستی جهان محسوب می شود.
ویزای توریستی انفرادی عادی چین:
اخذ مستقیم و بدون واسطه ویزای یکماهه توریستی و دعوتنامه چین با ارزانترین قیمت و کمترین زمان جهت مسافران محترم و آژانس های همکار به صورت فوری و عادی

انواع ویزاهای چین:
یکماهه توریستی عادی وفوری:(به کسانی تعلق می‌گیرد که با هدف گردشگری و یا دیدار با اعضای خانواده، قصد ورود به کشور جمهوری خلق چین را دارند. ویزای توریستی چین-ویزای نوع (ال) برای دو هفته تا شش ماه صادر می‌شود و اجازه‌ کار واقامت بیش ازمدت اعتبار ویزا را به متقاضی نمی‌دهد. جهت تقاضای ویزای توریستی چین، حضور متقاضی الزامی نیست و مصاحبه انجام نمی‌گیرد ولی اصل و کپی مدارک شناسایی باید همراه پیکاپ ویزا باشد. در مورد ویزای تجاری چین، مقررات متفاوت است و حضور شخص  الزامی است)
یکماهه تجاری عادی وفوری ونیمه فوری: (برای بازدید، تحقیق، سخنرانی، تجارت ، مبادلات در زمینه های علمی،    فن آوری و فرهنگ، مطالعه پیشرفته، و یا کارآموزی صادرمی شود واعتبار آن حداکثر برای ۶ ماه است)
سه ماهه تجاری دبل
شش ماهه تجاری مولتی پل
یکساله تجاری

مدارک موردنیازبرای انواع ویزای چین:
۱)اصل گذر(حداقل ۶ماه اعتباراززمان درخواست ویزا)
۲)فرم درخواست ویزا
۳)دو قطعه عکس(زمینه سفید)
۴)اصل دعوتنامه معتبر
۵)گواهی رسمی تمکن مالی ازبانک

در حال حاضر خطوط هواپیمایی ایران ایر و ماهان و جنوب چین پروازهای مستقیم به مقصد چین انجام می دهند. همچنین امکان پرواز به چین توسط خطوط هواپیمایی آذربایجان – قطر – امارات – اتحاد – ترکیش و ایرفلوت با یک توقف به چین نیز وجود دارد. 
 
آدرس و شماره تلفن سفارت چین در تهران:

خیابان پاسداران- چهارراه فرمانیه- خیابان نارنجستان هفتم- پلاک ۳۲
تلفن: ۲۲۸۱۶۶۰۰
فکس: ۲۲۲۹۰۶۹۰

 

پیشنهاد می گردد قبل از اقدام جهت ویزای چین با کارشناسان ما در تماس باشید 

۰۹۱۹۷۱۲۵۶۶۷

بهترین نرخ پروازی ایرآستانا و عمان ایر توسط کارشناسان ما به شما پیشنهاد می شود 

جهت درخواست آنلاین ویزای چین می توانید از اینجا اقدام نمایید 

 

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    تصویر گذرنامه ، شناسنامه، عکس 3*4 / پسوند مجاز jpg, gif, png, pdf
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .