ویزای هند , ویزای دبی, ویزای روسیه, 09363350538

وقت سفارت شینگن (بلژیک)

وقت سفارت شینگن (بلژیک)

وقت سفارت شینگین از سفارت بلژیک

مسافرانی که نیازمند وقت سفارت شینگین هستند هم اکنون می توانند از سفارت بلژیک اقدام نمایند .

هزینه وقت سفارت ۱۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد .

مدارک لازم :

. تصویر گذرنامه با حداقل ۷ ماه اعتبار

. با فرم مشخصات مسافر جهت پر کردن اطلاعات

وقت سفارت شینگن اسپانیا

جهت گرفتن وقت سفارت اسپانیا

کسانی که نیازمند وقت سفارت شینگن هستند هم اکنون می توانند با ما در ارتباط باشد .

هزینه وقت سفارت اسپانیا ۱۰۰٫۰۰۰ تومن می باشد .

مدارک لازم :

تصویر گذرنامه با حداقل ۷ ماه اعتبار

با فرم مشخصات مسافر

دانلود فرم مشخصات مسافر برای ویزای شینگین

توسط الو ویزا رزرو هتل و پرواز و بیمه مسافرتی نیز صادر می گردد

۰۹۱۹۴۲۰۷۲۰۰

۰۹۱۲۳۴۴۲۹۷۱

۰۲۱۸۸۸۲۱۶۹۸


  • فایل ها را به اینجا بکشید
    تصویر گذرنامه ، شناسنامه، عکس 4*3/ پسوند مجاز jpg, gif, png, pdf
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اطلاعات کلی از شینگین 

ویزای شینگین چیست ؟

اگر از  یک کشور حوزه شینگن (مثلاً بلژیک)  موفق به اخذ ویزای شوید، می تواند پس از ورود به آن کشور، در مدت زمان اعتبار ویزا   از سایر کشورهای عضو اتحادیه  شنگن نیز بازدید نماید و شما مجاز به تردد در این شکورها هستید  .

کشورهای محدوده شنگن :

   عبارتند از : بلژیک، دانمارک، سوئد، استونی، فنلاند، فرانسه، یونان، ایتالیا، اسپانیا، ایسلند، لتونی، لوکزامبورگ، لیتوانی، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلوانی، چک، آلمان، مجارستان و اتریش و لازم به ذکر است علاوه بر کشورهای فوق،  کشورهای  استونی، اسلواکی، اسلوونی، جمهوری چک،  لتونی، لهستان، لیتوانی، مالتا و مجارستان که در می ۲۰۰۴ به عضویت اتحادیه در آمده اند موظف هستند مقررات شنگن را در قوانین ورود و خروج خود وارد نمایند.

انواع ویزای شنگن :

ویزای شینگن دارای چهار نوع مختلف است که در خود ویزا از طریق چهار حرف الفبائی انگلیسی (A,B,C,D ) مشخص می شود.

۱- ویزای A یا ویزای ترانزیت : مسافر حق خارج شدن از فرودگاه را ندارد و فقط می تواند در یکی از فرودگاههای شنگن هواپیمای خود را عوض کرده و رهسپار کشوری در خارج از شنگن گردد.مثلاً فردی ایرانی دارای اقامت یا ویزای آمریکا که در فرودگاه یکی از کشورهای شنگن بتواند هواپیمای خود را به مقصد آمریکا عوض کند.

 ۲- ویزای B یا ویزای عبور : مسافر فقط حق دارد از فرودگاه خارج شده و از شنگن به عنوان منطقه ی عبور استفاده کرده تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگر غیرشنگن برساند. مسافر حق توقف غیرضروری در شنگن را ندارد.بطور مثال یک ایرانی مقیم روسیه که عازم ترکیه است از طریق مرز زمینی وارد شنگن شده و بصورت عبوری از طریق زمینی خود را به ترکیه برساند.

 ۳- ویزای C یا ویزای بازدید : معمولا نوع ویزایی که اکثر ایرانیان نیز با آن وارد شنگن می شوند این نوع ویزا می باشد. حداکثر دارای ۹۰ روز اعتبار و حداکثر ۹۰ روز «روزهای مجاز» می باشد.

ویزای بلند مدت بلژیک:

  ۴- ویزای C یا ویزای بلند مدت  چند بار ورود :  معمولا برای اشخاصی مانند تجار و … صادر می شود که به دلایل ویژه مثل بازرگانی مجبورند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.مدت اعتبار این  ویزا تا چهار  سال  می تواند باشد  در کل نصف مدت زمان ویزا را میتوانند در کشورهای حوزه شینگن ماند و لی در هر بار  کمتر از ۹۰ روز .

۵- ویزای نوع D که اقامت محسوب می شود به اندازه تاریخ ویزا می توان در حوزه شینگن ماند.

نام بلژیک از نام لاتین که برای اکثر بخش‌های شمالی منطقه گُل‌نشین استفاده می‌شد یعنی «گاولیا بلژیکا» گرفته شده‌است. این نام لاتین خود برگرفته از گروهی از قبایل سلت است که قبیله بلژها نام داشتند. به لحاظ تاریخی، بلژیک قسمتی از کشورهای فروبوم بوده که شامل هلند و لوکزامبورگ نیز می‌شده‌است و پیشترها نواحی گسترده‌تری را نسبت به گروه کشورهای بنلوکس امروزی دربر می‌گرفته‌است.

بلژیک از اواخر سده‌های میانه تا سدهٔ هفدهم، کانون بازرگانی و فرهنگی پر رونقی به شمار می‌رفته است. از سدهٔ شانزدهم تا انقلاب بلژیک در سال ۱۸۳۰ و جدایی این کشور از هلند، بلژیک محل جنگ‌های بسیاری بین قدرت‌های اروپایی بود و به همین دلیل با عنوان «میدان جنگ اروپا» لقب گذاری شده بود.اخیراً بلژیک عضو برجسته‌ای از اتحادیه اروپا به شمار می‌رود و میزبان تعدادی از نهادهای اتحادیه اروپا و سازمان‌های بین‌المللی از جمله ناتو است.

 

 

 

وقت سفارت شینگن- جهت گرفتن وقت سفارت شینگن می توانید با ما در ارتباط باشید

وقت سفارت

وقت سفارت بلژیک

وقت سفارت شینگن

اخذ ویزای بلژیک

وقت سفارت اسپانیا

الو ویزا

تور اروپا
وقت سفارت اروپا فوری
وقت فوری بلژیک

دانلود