ویزای هند , ویزای دبی, ویزای روسیه, 09363350538

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات عمومی:

۱. وب‌سایت الو ویزا ، طبق قوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند و کاربران محترم موظفند هیچ‌گونه مطلب سیاسی یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ خود ایشان خواهد بود. 
۲. حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌سایت الوویزا  تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌سایت الو ویزا  است؛
۳. خدمات و محتویاتی که توسط الوویزا تولید و عرضه می‌شوند؛ صرفا جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. و نشر آن با ذکر منبع بلامانع می باشد .
۴. اطلاعات موجود در این وب‌سایت از منابع معتبر و مرتبط و توسط متخصصین این رشته جمع‌آوری، ترجمه و تدوین شده‌اند؛ با این حال به دلیل ماهیت تغییرپذیر این اطلاعات، وب‌سایت الو ویزا  مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات بخش راهنمای سفر، ویزای توریستی و… بر عهده نمی‌گیرد. 
۱۰. هرگونه سوء استفاده از نام الو ویزا ، سایت اینترنتی الو ویزا ، مکاتبه از طرف الو ویزا یا استفاده از نام‌های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید در سفارت ها و یا مراجعه پیگیری ویزا ممنوع بوده ،و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس‌دهندگان و سرویس‌گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود. 
۱۱. وب‌سایت الو ویزا  اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت. 
۱۲.  الو ویزا مسئولیتی در مورد محتوای وب‌سایت‌هایی که به آن‌ها لینک داده است، ندارد. وجود آن‌ها، به منزله‌ تایید یا ارتباط ما با تولیدکنندگان آن‌ها نیست. 
۱۴. وب‌سایت الو ویزا  تنها از طریق ایمیل الو ویزا [email protected]   با کاربران خود تماس می‌گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌هایی جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌سایت، مورد تایید نیست.

قوانین به صورت موردی تکمیل می گردد و الو ویزا حق این را دارد که قوانین جدید را در سایت ثبت نماید .

جهت ثبت شکایات می توانید به ایمیل : [email protected]  و یا  [email protected]   و یا با شماره تماس ۰۹۱۹۴۲۰۷۲۰۰ در ارتباط باشید .